Kaila Krizantem

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Kaila Krizantem
 • 27 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Afer plazhit
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kaila Krizantem

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni