Paloma Orenda

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Paloma Orenda
 • 33 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Waterpark
 • Animacion
 • Ekskluzive
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Paloma Orenda

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli gjindët në regjionin Titreyen Gol 6km nga Side dhe 75km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 270 dhoma. Dhomat standarde (21m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax), dhomat junior suit (40m2, një dhomë gjumi, një dhomë e ndjenjës, një banjo, max.3+1pax), dhomat family suit (40m2, një dhomë gjumi, një dhomë e ndjenjës, një banjo, max.4pax), dhomat connection suit (42m2, dy dhoma gjumi, një dhomë e ndjenjës, një banjo, max.4pax). Te gjitha dhomat posedojnë banjo private me tush, tharëse flokësh, sistem qëndror klimatizimi e cila punon sipas motit momental, telefon direkt, mini bar (ujë, pije të freskta dhe birra rimbushet çdo ditë), kettle, kafe dhe çaj, arka, TV satelitor me kanale muzikore, dysheme qeramiku, balkon apo terrasë.

 • Shërbimi:

  Luxury Ultra all inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, snacks në mëngjes dhe mesditë, lëngje të freskta në mëngjes, akullore gjatë drekës dhe darkës, pastiçeri, A’la carte restorantët Fusion Far East dhe Contemporary Meditarrenean me rezervim paraprak dhe vetem një herë gjatë qëndrimit, pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa të importuara, pemë dhe snacks në plazh dhe pishinë. Nuk janë të përfshira: pijet premiume të importuara, verërat e veçanta, pijët në shishe, Curio Grill A’la carte restorant, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për shërbim të hapur të byfes, A’la carte restorantët – Wabi Sabi – Lindje e largët, Quentine – Mesdhetarë dhe Curio grill, bars rreth kompleksit të hotelit. Me pagesë shtesë janë: Mjeku sipas kërkesës, pastrimi i rrobave, kujdestari i fëmijëve, telefoni dhe faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike, qendra tregari, floktari, rent a car. Interneti WI-FI është pa pagesë në dhoma dhe vendet publike.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me rërë dhe guralec, shtrëtërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë. Cabanet special janë me pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme për të rritur dhe fëmijë, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, 12 fusha të tenisit, vollejball në plazh, gjimnastikë, mini golf. Me pagesë shtesë janë: sportet në ujë, ndriçimi dhe pajisjet për tenis, qendra e bukurisë.
  Programe argëtuese gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje për të rritur dhe fëmijë. Mini klub për fëmijët me moshë nga 04 – 12 me programe të veçanta.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni