Elamir Resort

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Elamir Resort
 • 34 fotografi
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Elamir Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni