Pirate's Beach Club

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Pirate's Beach Club
 • 31 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Pirate's Beach Club

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Текирова на 18 км од Кемер и 70 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 268 соби.

  • Стандардни соби (спална соба, купатило, макс 2+2 лица),
  • Апартмани (спална соба, дневна соба со поврзувачка врата ,купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби се со балкон или тераса, поглед на градина, приватно купатило со туш кабина и фен, клима уред, телефон, керамички под, мини бар, сет за чај и кафе, сеф, WI – FI, сателиска ТВ и музички канали.

 • Услуга

  Ултра сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, полноќна ужина, детска храна во главен ресторан, сладолед во одредено време, локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 24.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци кои не се на менито, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, À la Carte ресторани со претходна резервација.

 • Содржини

  Главен ресторан Happy Pirate со шведска маса, Captain Black бар на плажа, À la Carte ресторани - Barbarossa – морска храна, Captain Black, Trattoria Antica – италијански, Kebap –турски, лоби бар, витамински бар, диско клуб. Продавници, доктор, телефон, факс, чување деца, перење и хемиско чистење, факс, изнајмување кола и фризер се со доплата.

 • Плажа

  Хотеслка плажа со камчеста и песокамчиња и песок. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни. Павилјоните се со претходна резервација и доплата.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени, базени за деца, слајдови на вода, фитнес центар, сауна, турска бања, парна соба, тениски терени, пинг понг, стрелање, одбојка на плажа, мини голф, билијард. Со доплата: спортови на вода, масажа, осветлување на тениски терени и салон за убавина, играчница. Забавни програми според концептот на хотелот (пирати), натпревари во текот на денот, вечерни шоуа. Happy Pirate – мини клуб за деца од 04 - 12 години со специјални програми во текот на денот и мини диско навечер.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni