Nirvana Cosmopolitan

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Lara
 • Nirvana Cosmopolitan
 • 46 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Nirvana Cosmopolitan

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni