Akra V

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Akra V
 • 60 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Akra V

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот е сместен околу Akra Hotel.

 • Сместување

  Има вкупно 58 соби – V Casual соби со поглед на копно или море (28 м², една спална со француски кревет, една софа, купатило, макс. 2+1) и V Casual апартман со балкон и поглед на море (32 м², една спална со француски кревет, една софа, купатило, макс. 3 лица). Собите имаат приватно купатило, централен систем за климатизација, телефон, фен, бањарка и влечки, мини бар (со доплата), сеф, електричен бокал, сет за чај и кафе, сателитска ТВ и музички канали, Wi-Fi интернет, ламинатен под и балкон само во V Casual апартманите.

 • Услуга

  Само сместување.

 • Содржини

  Гостите ги користат услугите на Akra Hotel.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni