Baia Salima Kemer Club

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Antalija
 • Baia Salima Kemer Club
 • 52 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

BAIA KEMER CLUB – 5* - BELDIBI – KEMER (ex. Club Salima) Pozita: Hoteli gjindet ne rajonin e Beldibi 13km nga Kemeri dhe 45km nga aeroporti i Antalyes. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 446 dhoma. Dhomat standard (21m 2 , nje dhome gjumi, nje banjo, max.2+1pax), dhomat superiore, (30m 2 , nje dhome gjumi, nje banjo. Max 2+1pax), dhomat familjare (37-39m 2 , dy dhoma te gjumit me nje dere ndarese,

Rreth Baia Salima Kemer Club

BAIA KEMER CLUB – 5* - BELDIBI – KEMER (ex. Club Salima)

Pozita: Hoteli gjindet ne rajonin e Beldibi 13km nga Kemeri dhe 45km nga aeroporti i Antalyes.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 446 dhoma. Dhomat standard (21m2, nje dhome gjumi, nje banjo, max.2+1pax), dhomat superiore, (30m2, nje dhome gjumi, nje banjo. Max 2+1pax), dhomat familjare (37-39m2, dy dhoma te gjumit me nje dere ndarese, nje banjo, max 4pax), suitet familjare (37-46m2, dy dhoma te gjumit me nje dere ndarese, nje dhome te ndjenjes, dy banjo, max 5pax), Villa Duplex (100m2, ne dy kate – tre dhoma te gjumit dhe nje dhome te ndjenjes, dy banjo, Jacuzzi ne terrase dhe pishinen e vete, max 6pax). Te gjitha dhomat jane me ballkon apo terrase, banjon private me tush kabin dhe tharese flokesh, mantel te banjos, papuqe, sistem te klimatizimit, telefon direkt, minibar ( uje, pije te lehta, birre te rimbushura çdo dite), çajnik, arka, dysheme qeramiku, TV satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI internet.

Sherbimi: All inclusive- bufe e hapur per mengjes, dreke dhe darke, snacks ne sherbim gjate gjithe dites tek pishina dhe plazhi, bufe per femije , bufe dietale,  te gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa te importuara, lengje te freskta vetem per mengjes, akullore gjate koheve te caktuara. Nuk jane te perfshira: pijet e importuara te cilat nuk jane ne list, vererat e veçanta, lengje te freskta(perpos mengjesit), A’la carte restorantet me rezervim paraprak.

Permbajtja: Restoranti kryesor per sherbim te bufes, A’la carte restorantet – Mediterranean dhe Steak,bars ne komplekse te ndryshme te hotelit, Disko, mjeku, kujdestar i femijeve, pastrimi i rrobave, telefoni faks, floktari, qendra tregtare, rent a car jane me pagese shtese. WI-FI interneti eshte pa pagese ne te gjithe hotelin.

Plazhi: Hoteli posedon plazh privat me guraleca me shtreter, ombrella dhe peshqire pa pagese.

Sporti dhe argetimi: Pishine te brendshme, pishine per femije, nente rreshqitese ne uje, qender fitnesi, saune, banje Turke, vollejboll, football i vogel, pikado, biliardo, vollejboll ne plazh, fusha tenisit, pingpong. Me pagese shtese jane: sportet ne uje, ndriçimi per ne fushen e tenisit, SPA center, lojerat kompjuterike.                                                                                                                                                                            

Argetimi gjate dites ne pishine dhe plazh, ndersa show programe gjate nates. Mini klub per femijet me moshe prej 04 – 12 me programe te veçanta.

 

Renovimi: 2020 te gjitha dhomat dhe vendet kryesore


Lokacioni