Greenwood Kemer Resort

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Greenwood Kemer Resort
 • 43 fotografi
 • Afer plazhit
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

SHERWOOD GREENWOOD RESORT – 4* -GOYNUK – KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në në rajonin Goynuk, 55 km nga aeroporti Antalia, 9 km në Kemer. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 267 në ndërtesën kryesore, ndërtesa aneks dhe bungalot. Dhomat standarde në ndërtesën kryesore (19-21m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde në bungalot (

Rreth Greenwood Kemer Resort

SHERWOOD GREENWOOD RESORT – 4* -GOYNUK – KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në në rajonin Goynuk, 55 km nga aeroporti Antalia, 9 km në Kemer.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 267 në ndërtesën kryesore, ndërtesa aneks dhe bungalot. Dhomat standarde në ndërtesën kryesore (19-21m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde në bungalot (19-21m², një dhomë gjumi me krevat francez + një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma standarde krevatari me krevat dopio në bungalot (19-21m², një dhomë gjumi me një krevat francez dhe krevate marinari, një banjo, max.3 + 1pax), Dhoma të mëdha (40m², , dhoma gjumi familjare (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax), dhoma junior familjare (40m², dy dhoma gjumi me krevat francez + krevat divan për 2 persona, një banjo, max.3 + 12pax) të vendosura në ndërtesën e Aneksit, një dhomë gjumi me krevat francez dhe dy shtretër të vetme të ndara me ekran kanate, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror të ajrit të kondicionuar që punojnë në orë të caktuara sipas kushteve të motit dhe në bazë të vendimeve të menaxhimit të hoteleve, dysheme të laminuara (përveç katit të parë në bungalot, ka qeramike) mini bar (me pagesë shtesë), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – bife e hapur me mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë, snack pasdite, çaj, kafe, darkë, rostiçeri vonë natën. Të gjitha pije alkoolike dhe të buta lokale prej orës 10.00 deri në orën 24.00 janë pa pagesë, Snack bar në plazh nga ora 10.00 deri në orën 17.00. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: pas orës 24.00 të gjitha ushqimet dhe pije janë pagesë shtesë, restorant A'la Carte, të gjitha pije të importuara pije të buta dhe alkoolike, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, pije energjetike, pije në Disco bar, mini bar në dhoma, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restoranti – Kuzhinë Internacionale, lobi bar, bar pranë pishinës dhe në plazh, vitaminë bar, kafe turke dhe disko bar. Mjeku, kujdestar për fëmijë, pastrimi i rrobave, rent a car, floktari, dyqanet, interneti dhe lojërat kompjuterike janë me pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privatë (është një rrugë që e ndanë hotelin dhe plazhin). Plazhi është me guralecë, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë ndërsa peshqirët janë me depozitë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë të jashtme dhe të brendshme, pishinë për fëmijë, 5 rrëshqitëse në ujë, qendra e fitnesit, banjë turke, saunë, dhoma me avull, fushat e tenisit, mini futboll, pingpong janë pa pagesë. Fushat e tenisit me ndriçim dhe pajisjet në mbrëmje, masazhi, bilardo, sportet ujore janë me pagesë. Programe argëtuese dhe gara të ndryshme gjatë ditës dhe në mbrëmje show programe. Mini club për fëmijë me kopsht dhe dhomë lojërash.

RENOVIMI:2012

www.sherwoodhotels.com.tr
Lokacioni