Karmir Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Karmir Resort & Spa
 • 55 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Afer plazhit
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

KARMIR RESORT & SPA – 5* -GOYNUK - KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në Göynük regjionin, 8 km nga Kemer, 40 km nga aeroporti i Antalias VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 297 dhoma në tri blloqe. Dhoma standarde 247 (23m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax); 40dhoma familjare (34m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.3 + 1pax), 6 Junior suita (40m², një dhomë gjumi me dhome n

Rreth Karmir Resort & Spa

KARMIR RESORT & SPA – 5* -GOYNUK - KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në Göynük regjionin, 8 km nga Kemer, 40 km nga aeroporti i Antalias

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 297 dhoma në tri blloqe. Dhoma standarde 247 (23m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax); 40dhoma familjare (34m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.3 + 1pax), 6 Junior suita (40m², një dhomë gjumi me dhome ndenieje, nje banjo, ballkon i madh, max.3 + 1pax), 2 King suita (51m², një dhomë të madhe me dhome ndenieje, max.4pax); 2 Karmir Suita (63m², dhomë të madhe me me dhome ndenieje, një banjo, max.2pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, sistem qendror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike ,tharëse flokësh, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë ), arkë , TV satelitor dhe kanale muzikore,ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - 24 orë shërbime ushqim dhe pije- bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, ushqim i leht pasdite, çaj dhe kafe, darka dhe ushqim i leht gjatë natës të vonë, të gjitha pijet lokale dhe disa pije nga importi alkoolike dhe lëngjet freskta, lëngjet frutash të freskëta sherbehen vetem ne mengjes. Nuk përfshihen: pije premium nga importi, verëra tëspeciale, vera ne shishe, lëngje frutash të freskëta, A'la Carte restoranti me rezervim paraprak ( me pagese, vetëm një herë gjatë qëndrimit), sherbimi ne dhome.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur A'la Carte restorantet – Amethyst – (kuzhina italiane), Rubi – (kuzhin turke), Lobby bar, bare prane pishinës dhe në plazh, Kafe turke dhe Disko bart. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI-FI në zonën Lobby është pa pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat 100 metra nga hoteli (ka rrug në mes), me guralecë dhe rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionet private me pagese.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, pishinë e jashtme për fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, qendër fitnesi, fusha tenisi, ping pong, volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sauna sportet ujore, ndriqimi per terent e tenisit, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04-12 vjet.

www.karmirhotel.com


Lokacioni