Euphoria Palm Beach Resort HV1

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Euphoria Palm Beach Resort HV1
 • 59 fotografi
 • WiFi falas në vende publike
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

EUPHORIA PALM BEACH – HV1 – KIZILAGAC – MANAVGAT POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılagac, 12 km nga Manavgat dhe 78 km nga aeroporti i Antalisë VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 586 në bungalot. Dhomat standarde (27m², një dhomë gjumi me dy krevate, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma kendesh (46m², një dhomë gjumi me krevat francez + një dhomë që jetojnë me një trajner dhe një krevat të

Rreth Euphoria Palm Beach Resort HV1

EUPHORIA PALM BEACH – HV1 – KIZILAGAC – MANAVGAT

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılagac, 12 km nga Manavgat dhe 78 km nga aeroporti i Antalisë

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 586 në bungalot. Dhomat standarde (27m², një dhomë gjumi me dy krevate, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma kendesh (46m², një dhomë gjumi me krevat francez + një dhomë që jetojnë me një trajner dhe një krevat të vetme, një banjo, max.2 Dhoma familjare (71m², dy dhoma gjumi dhe dy banjo, dhomë gjumi me divan, max.5 + 1pax), Dhoma Ekzekutive (2 + 2pax), Dhoma gjumi (61m², dy dhoma gjumi dhe dhome ndenjeje, (44m², një dhomë gjumi me krevat francez + dhomë që jetojnë me divan dhe dinning furniture, një banjo, max.3pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dyshemeje qeramike, mini bar (ujë, pije të buta pas mbërritjes), kasaforta, TV satelit dhe kanale muzikore ballkon

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snack me pasdite, ëmbëlsira dhe biskota, darkë dhe darkë natën vonë, shërbimi i akullit gjatë orëve të caktuara, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe disa standarde, mini bar në dhomat pas mbërritjes janë pa pagesë. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, të gjitha pije në shishe, verë cilësore dhe shampanjë, lëng frutash të freskëta, restorante A'La Carte janë me rezervim paraprakisht dhe mbulojnë ngarkesën, mbushjen e mini bare, tub uji, shërbim në dhomë .

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor Aspendos, restorante A'la Carte -Tura - kuzhinë turke, La Rosetta - kuzhinë italiane, El Torido - kuzhinë meksikane, Wonton - kuzhinë e Lindjes së Largët, Poseidon - ushqim deti, Pish Mish - BBQ Restorant, komplekse. Shërbimi mjekësor, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit, rreth pishinave dhe në restorant është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit, guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, fusha tenisi, mini futboll, basketboll, volejboll, pingpong, mini golf, palestër, banjë turke, sauna janë pa pagesë. Programi i mirëqenies: Bërja e analizave të trupit me Ndjeshmërinë Bioelektrike dhe në lidhje me rezultatet që nutritionists bën komentet për peshën tuaj, moshën mesatare metabolike). Masazh, qendër bukurie, sportet e ujit, ndriçues për fusha tenisi, bilardo dhe lojëra kompjuterike, shkolla zhytjeje janë pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh dhe në mbrëmje, shfaqin programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 dhe për adoleshentët 13 -17 vjeç, programe të ndryshme gjatë ditës dhe në mbrëmje mini disko.
RENOVIMI: 2018

www.euphoriahotels.com
Lokacioni