Side Kum Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Side Kum Hotel
 • 39 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Side Kum Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në rajonin Kumkoy 5 km në Side dhe 54 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 197 në ndërtesat kryesore dhe annex. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (38m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (rimbushja e ujit vetëm çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, parket laminat, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, mëngjes në mëngjes dhe pasdite, snacks natën vonë, të gjitha pijet lokale dhe alkoolike dhe joalkoolike nga ora 10.00 - 24.00, akullore gjatë orëve të caktuara, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 17:00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe në kanaqe, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, bar nga pishina dhe bar Lobby. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendra tregtare, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI në hotel, dhoma dhe plazh është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit - me rërë, 400m nga hoteli, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Shërbimi i transportit nga hoteli në plazh disa herë në ditë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, dy rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, pingpong, volej në plazhi. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, Mini Disco në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni