Side Royal Style

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Side Royal Style
 • 50 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • SPA & Wellness
 • Plazh me rërë
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Kids free
 • Fitness

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Side Royal Style

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në regjionin Evrenseki, 7 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 220 dhoma dyshe (28m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), Dhomat  ekonomike (26m², një dhomë gjumi, një banjo, ballkon francez, max.2 + 1pax), Swim Up dhoma (28m², një banjo, qasje direkte në pishinë, max2pax, nuk lejohën fëmijët), Dhomat connection familjare (56m², dy dhoma gjumi, një banjo, max4pax). Dhomat janë me banjo private me shëtitje në dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefonit të drejtpërdrejtë, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj dhe kafe, arkë, LCD TV me programe satelitore, ballkon ose ballkon francez.

 • Shërbimi:

  Ultra all Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, tortë pasdite, biskota, ushqime, darkë, darkë në mbrëmje, bufe për dietë, bufe për fëmijë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore gjatë ditës, restorante A la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre, mini bar në dhomat. Nuk përfshihen: pije luksoze të importuara, të gjitha verërat e shisheve vendore dhe të importuara, lëngjet e freskëta të frutave (përveç mëngjesit) dhe perimeve, shampanjë e importuar, nargjile, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, dy restorante A'la Carte, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, qendra tregtare, telefon, faks, internet cafe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në dhomat dhe në të gjitha hotelet është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit 260m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, çadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Shërbimi i lirë anijes është në dispozicion pa pagesë çdo gjysmë ore.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, Qendra e Fitness, banjë turke, sauna, volej në plazhi, basketboll, pingpong janë pa pagesë. Masazh, SPA dhe Qendra e Bukurisë, fusha tenisi dhe pajisjet e hotelit, biletave 100 metra, të gjitha sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë.
  Argëtim gjatë ditës, gara, shfaqje të programeve, panair fun dhe mini klub për fëmijët nga 04-12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, Mini Disco në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni