Terrace Beach Resort

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Terrace Beach Resort
 • 34 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • SPA & Wellness
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fitness
 • Në plazh

HOTEL TERRACE BEACH RESORT – 5* - KUMKOY - SIDE POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkov, 4km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 270 në një ndërtesë postare. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhomat e ekonomisë (të vendosura në mes të kateve dhe vetëm me shkallët që mund t'i arrini ato, pamja e tokës, max.2 + 1pax), dhoma

Rreth Terrace Beach Resort

HOTEL TERRACE BEACH RESORT – 5* - KUMKOY - SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkov, 4km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 270 në një ndërtesë postare. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhomat e ekonomisë (të vendosura në mes të kateve dhe vetëm me shkallët që mund t'i arrini ato, pamja e tokës, max.2 + 1pax), dhoma familjare (38m², dy dhoma gjumi të ndara, një me krevat francez tjetër me krevate marinari për fëmijë, një banjo, vetëm pamje e tokës, max.2 + 2pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimës që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, kuti të sigurt (pagesë shtesë), mini bar (pije freskuese dhe ujë të rimbushur çdo ditë), çaj dhe kafe të ngritur, TV satelitor LCD dhe sistem muzikor, lidhje interneti WI-FI, karrige ose parket dhe ballkon.

SHËRBIMI:
All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snack me pasdite, ëmbëlsira dhe biskota, darkë dhe darkë natën vonë, shërbimi i akullit gjatë orëve të caktuara, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe disa standarde, mini bar në dhomat pas mbërritjes janë pa pagesë. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, të gjitha pije në shishe, verë cilësore dhe shampanjë, lëng frutash të freskëta, restorante A'La Carte janë me rezervim paraprakisht dhe mbulojnë ngarkesën, mbushjen e mini bare, tub uji, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor , Restorante A'la Carte - Sultan - kuzhinë turke, Turkuaz - kuzhinë mesdhetare, bare rreth kompleksit të hotelit, klubit Disco. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, telefon, faks, internet, qendër tregtare, salcë e flokëve, lojëra kompjuterike, internet Wi-Fi në vende dhe dhoma publike është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, me rërë, me nën shtretër, peshqir plazhi dhe cadra dielli pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, fusha tenisi, mini futboll, basketboll, volejboll, pingpong, mini golf, palestër, banjë turke, sauna janë pa pagesë. Programi i mirëqenies: Bërja e analizave të trupit me Ndjeshmërinë Bioelektrike dhe në lidhje me rezultatet që nutritionists bën komentet për peshën tuaj, moshën mesatare metabolike). Masazh, qendër bukurie, sportet e ujit, ndriçues për fusha tenisi, bilardo dhe lojëra kompjuterike, shkolla zhytjeje janë pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh dhe në mbrëmje, shfaqin programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 dhe për adoleshentët 13 -17 vjeç, programe të ndryshme gjatë ditës dhe në mbrëmje mini disko.

RENOVIMI:2016/17


www.hotelterrace.com
Lokacioni