Costa Centro

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Costa Centro
 • 39 fotografi

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Rreth Costa Centro

 • Положба

  Хотелот се наоѓа НА 1.8 km од центарот на Бодрум и на 38 km од аеродромот.

 • Сместување

  Вкуно 40 соби.

  Стандардни соби (20 m², со или без балкон, макс.3 лица).

  Апартмани (30 m², со или без балкон, макс. 2 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш и/или када, фен, плочки на подот, ЛЦД ТВ со сателитски програми, сплит клима, мини бар (со доплата), сеф.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок – шведска маса за појадок, кафе и чај во текот на денот.

  Сите останати храна и пијалаци се со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен.

  Со доплата се: Доктор на повик, медицинска сестра, фотокопирање, перење алишта, изнајмување кола.

 • Плажа

  Гостите може да користат јавна плажа на околу 800 m од хотелот.

  Лежалки и чадори се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Базен за возрасни и деца.

  Спортови на вода на плажата се со доплата.

   

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • Општо
  • Собна услуга

Lokacioni