Costa Luvi Boutique Hotel

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Costa Luvi Boutique Hotel
 • 37 fotografi

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Rreth Costa Luvi Boutique Hotel

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Ѓумбет, на 3 km од центарот на Бодрум и 35 km од аеродромот.

 • Сместување

  Вкупно 56 соби.

  Стандардни соби (22-26 m², макс. 3 лица).

  Апартмани (40-45 m², макс. 4 лица).

  Големи соби (40-45 m², макс. 4 лица).

  Сите соби имаат сопствено купатило со туш, фен, сеф, клима, телефон, мини бар (празен), сателитска ТВ и музички канали, балкон или француски балкон, керамички под, бесплатен Wi-Fi интернет. Постелнината и крпите се менуваат три пати неделно.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, кафе, вечера, сите домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23ч.

  Со доплата се: увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, вино во шише.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар покрај базенот и на плажа.

  Со доплата се: доктор на повик, перење и пеглање, изнајмување кола, телефон, факс.

 • Плажа

  Хотелска плажа со песок и камчиња.

  Лежалки, чадори за сонце и душеци не се наплаќаат.

  Крпите за на плажа не се достапни.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен, пикадо.

  Со доплата се: спортови на вода, нуркање.

  Забавни програми во текот на денот.

   

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni