Kuum Boutique Hotel

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Kuum Boutique Hotel
 • 40 fotografi

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Rreth Kuum Boutique Hotel

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Јеликавак, на околу 19 км од центарот на Бодрум и на околу 45 км од аеродромот.

 • Сместување

  Вкупно 64 соби.

  Супериор соба со поглед на море (40 m², макс.2 лица).

  Делукс соба со поглед на море (60 m², макс.2 лица).

  Executive соба со поглед на море (60 m², џакузи во собата, макс. 2 лица).

  Апартман со поглед на море (80 m², една спална соба, една дневна соба со софа, поглед на море, два балкона, макс. 4 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило, фен, ЛЕД ТВ со сателитски канали, сеф, мини бар (со доплата), бањарки, влечки, клима, машина за кафе, камен под, Wi-Fi интернет, тераса или балкон со поглед на море.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок.

  Со доплата се: ручек, вечера, пијалаци, À la carte ресторан, Natsu Teppanyaki ресторанот (јапонска кујна), коктели, и сѐ останато што не е наведено во  концептот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la carte ресторан, Natsu Teppanyaki ресторан, барови низ хотелскиот комплекс.

  Wi-Fi е бесплатен низ хотелскиот комплекс.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со платформа.

  Лежалки, чадори, душеци и крпи за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени, фитнес соба, авантуристички тунел, соба за релаксација, турска бања, парна бања, сауна, ледена фонтана.

  Со доплата се: масажи и третмани во СПА центарот, спортови на вода.

   

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni