Otium Park Ayaz Aqua Beach

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Otium Park Ayaz Aqua Beach
 • 9 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Otium Park Ayaz Aqua Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Ѓумбет во Бодрум, на 39 км од аеродромот Милас и на 3 км од центарот на градот.

 • Сместување

  Вкупно 189 соби.

  Стандардна соба со поглед на море или градина и базен (24 м², сплит клима уред, мини фрижидер, дигитален сателитски приемник, телевизор и телефон, купатило со када и туш, фен, тераса или балкон со поглед на базен).

  Голема соба со приватен пристап кон базенот (26 м², сплит клима уред, мини фрижидер, дигитален сателитски приемник, телевизор и телефон, купатило со када и туш, фен, тераса или балкон со поглед на базен).

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, два барови покрај базенот и бар на плажа. Одлично место за уживање на сонце со приватна плажа, лежалки и превоз до плажа. Ресторанот со шведска маса со турска кујна. Бесплатна Wi-Fi мрежа во собите.

 • Содржини

  Со услугата Сѐ вклучено храната и пијалоците се вклучени во цената. Вклучени се шведска маса и à la carte оброци, закуски и одредени пијалоци. Достапноста за храна и пијалоци е ограничена на одредени места. Вклучени се сите активности и користење на капацитети и опрема.

 • Плажа

  Лежалки на плажа, чадори на плажа, градина, лежалки кај базенот, чадори кај базенот, приватна локација на плажа, тераса.

 • Спорт и забава

  Детски базен, вечерна забава, базен, сезонски надворешен базен, Пинг Понг, тобоган и лежалки.

  Билјард/маса за билјард, фитнес центар, ноќен клуб, игралиште, сауна, СПА центар услуги, парна соба.

  Хотелот е реновиран во 2019 година.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni