Blue Wave Suite Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Blue Wave Suite Hotel
 • 40 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Kids free

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Blue Wave Suite Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni