Bieno Club SVS Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Bieno Club SVS Hotel & Spa
 • 23 fotografi
 • Afer plazhit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness

BONE CLUB HOTEL SVS - 4* - MAHMUTLAR – ALANYA Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Mahmutlar, 140km nga aeroporti i Antalyas, 13km nga qendra e Alanyes. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 241 dhoma në tri bloqe. Dhomat standarde (17-24m 2 , një dhomë gjumi, një banjo, max.2+2pax), Të gjitha dhomat jane me banjo private me tush kabin, tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, mini ba

Rreth Bieno Club SVS Hotel & Spa

BONE CLUB HOTEL SVS - 4* - MAHMUTLAR – ALANYA

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Mahmutlar, 140km nga aeroporti i Antalyas, 13km nga qendra e Alanyes.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 241 dhoma në tri bloqe. Dhomat standarde (17-24m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+2pax), Të gjitha dhomat jane me banjo private me tush kabin, tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, mini bar (bosh), arka (pagesë shtesë), TV Satelitor me kanale muzikore, dysheme qeramiku, balkon.

Shërbimi: All inclusive – nga 10:00 – 24:00 ,byfe të hapur për mëngjes, mëngjesi i vonshëm, drekë, snacks gjatë ditës, darkë, të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike lokale nga 10:00 – 24:00. A’la carte restorantet me rezervim paraprak dhe vetëm një herë gjatë qëndrimit, akullore gjatë orëve të caktuara. Nuk janë të përfshira: pijet e importuara, të gjitha ushqimet dhe pijet nga ora 24:00, lëngjet e freskta, akulloret, shërbimi në dhomë¸kafe Turke, koktejët.

Përmbajtja: Restoranti kryesor per te byfes së hapur,bar nga pishina, lobby bar, Mjekë, pastrimi i rrobave, floktari, telefoni dhe faksi, internet cafe, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI është me pagesë shtesë. 

Plazhi: Hoteli posedon plazh privat me rërë dhe guralec, (është një nënkalim per të shkuar në plazhë) shtrëterit, ombrellat janë pa pagesë. Peshqirët nuk janë në dispozicion

Sporti dhe Argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe femijë, rrëshqitëse në ujë, qendër fitnesi, banjë Turke, vollejball në plazh, ping-pong. Me pagesë shtesë: sportet në ujë, saunë, masazh, biliardo.
Mini klub për fëmijët me moshë 04 – 12 vjeç.

http://www.boneclubhotelsvs.com


Lokacioni