Galeri Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Galeri Resort Hotel
 • 36 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Galeri Resort Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni