Boulevard

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Boulevard
 • 9 слики
 • Песочна плажа
 • Во близина на плажа
 • Центар на градот
 • Отворен базен
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Boulevard

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија на 120км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 116 соби во два блока.

  • Стандардни соби (25-30 м², една спална, едно купатило, макс. 2+1 лице).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, систем за климатизација, телефон, мини бар (дополнување со вода секојдневно), сеф (со доплата), сателитска телевизија и музички канали, керамички под, балкон.

 • Услуга

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базенот, лоби бар, A la Carte ресторан. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, изнајмување кола, продавнци се доплаќаат.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, барови покрај базенот, лоби бар, диско клуб. Доктор на барање, фризер, перална, телефон, факс со доплата. Интернетот е со доплата.

 • Плажа

  Песочна плажа на 50м од хотелот, со лежалки и чадори за сонце кои се доплаќаат. Покрај базенот лежалките и чадорите се бесплатни. Крпите за плажа се доплаќаат. Помеѓу хотелот и плажата има пат.

 • Спорт и забава

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација