Esen 2022 - Background Image

Пребарај патување

Од каде сакате да летате?
Дестинација или хотел
Датум на поаѓање
6 - 9 ноќи
2 Возрасни
 • Чартер летови
 • Индивидуални патувања
 • Авио билети
 • Хотели од целиот свет
Новогодишни Програми
 • Париз Нова Година 2024

  Уживајте во магијата на новогодишната ноќ во градот на светлината - Париз, со Фибула за фантастичен дочек и целосно празнично опуштање!

  Париз - Нова Година 2024
 • Истанбул Нова Година 2024

  Време е за новогодишно уживање во магијата на Истанбул - местото каде се сретнуваат двата континенти, спој на култури, контрасти, доживувања... Идеална локација за старт на новата година!

  Истанбул Нова Годинa
 • Анталија Нова Година 2024

  Уживајте во незаборавен дочек на 2024 година во прекрасниот тропски амбиент на Анталија, бисерот на турското крајбрежје. Со Ultra All Inclusive услуга и бројни погодности на ваше располагање за феноменален почеток на новата година!

  Анталија Нова Година 2024

Пакет аранжмани | Анталија Зима

 1. Siam Elegance (Renovated in 2022.)

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Belek
  од € 423
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 2. Well Palace Side

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Side
  од € 399
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 3. Susesi Luxury Resort

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Belek
  од € 613
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 4. Porto Bello Hotel Resort & Spa

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Antalija (Grad)
  од € 593
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 5. Royal Seginus

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Lara
  од € 535
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 6. Delphin Imperial Lara

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Lara
  од € 574
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 7. Sueno Hotels Deluxe Belek

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Belek
  од € 713
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport

.

 1. Tui Blue Xanthe

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Side
  од € 438
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 2. Innvista Hotel Belek

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Belek
  од € 463
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 3. Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Belek
  од € 460
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 4. Trendy Lara

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Lara
  од € 484
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 5. Rixos Beldibi

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Kemer
  од € 500
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 6. Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Lara
  од € 494
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport
 7. Sealife Family Resort Hotel

  1. Turcija
  2. Antalija
  3. Antalija (Grad)
  од € 573
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 6 дена / 5 ноќи
  • Датум на полетување 17 јан. 2024
  • Аеродром Skopje Airport

Banner Well Palace

Топ понуди | Хургада

 • Xanadu Makadi Bay

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Makadi Bay
  од € 882
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
 • Caves Beach Resort

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Hurgada
  од € 608
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
 • Hurghada Long Beach Resort

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Hurgada
  од € 592
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
 • Minamark Resort

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Hurgada
  од € 548
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
 • LABRANDA Club Makadi

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Makadi Bay
  од € 670
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
 • Labranda Royal Makadi

  1. Egipet
  2. Crveno more
  3. Makadi Bay
  од € 707
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 8 дена / 7 ноќи
  • Датум на полетување 13 апр. 2024
  • Аеродром Graz Airport
Програми Крстарење
 • Крстарење - Idyllic Aegean

  Откријте ја богатата историја, фасцинантната култура и превкусната храна на грчките острови и тоа со најновиот крузер на Celestyal Journey. Ве покануваме да ги доживеете пејзажите, да ги вкусите традиционалните јадења и да ги истражите шармантните села со нашето осумдневно крстарење. Посетете ја Миноската палата во Кносос и интригантниот град Ефес, еден од најдобро зачуваните археолошки пронаоѓалишта на источниот Медитеран.

 • Крстарење - Heavenly Adriatic

  Запловете во ова магично патување на Celestyal, со новиот крузер наречен Celestyal Journey. Заљубете се во неверојатната убавина на Кефалонија, прошетајте низ романтичниот Дубровник, градот на Game of Thrones, и уживајте во магичниот Котор. Со отплувањето во Бари, Италија ве очекува град со огромна култура и историја. Крф ќе ве заведе со својата единствена и волшебна атмосфера. Истражете ги археолошките чуда на Катаколон пред вашето враќање во преубавата Атина. Уживајте во секој момент од ова магично патување.

Само хотел | Истанбул

 1. The Byzantium

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 176
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 2. Hotel Centrum Istanbul

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 139
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 3. Grand Washington

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 128
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 4. Tayhan

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 99
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 5. Samir Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 160
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 6. Lady Diana

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 202
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 7. Premist Taksim

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 211
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 8. Zurich

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 276
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 9. The Zanadu Istanbul

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 47
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи

.

 1. Diva's Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 50
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 2. Han Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 51
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 3. Sun Comfort Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 66
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 4. Taksim Pera Orient Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 72
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 5. Ipek Palas

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 109
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 6. Asitane Life Hotel

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 445
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 7. The Elysium Taksim

  1. Turcija
  2. Marmara Region
  3. Istanbul
  од € 117
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи

Топ понуди | Кападокија - Само хотел

 • Turkish Cave House

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Ortahisar
  од € 130
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 • Hotel Cave Konak

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Ürgüp merkez
  од € 138
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 • Ramada by Wyndham Cappadocia

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Ortahisar
  од € 227
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 • Cappadocia Estates

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Mustafapaşa
  од € 228
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 • Uchisar Kaya Otel

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Uçhisar
  од € 276
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи
 • Wings Cappadocia

  1. Turcija
  2. Kapadokija
  3. Uçhisar
  од € 344
  • Патници 2 Возрасни
  • времетраење на патувањето 4 дена / 3 ноќи

Fibula Newsletter

intro-image-woman intro-image-beach
Вашето членство не е зачувано. Ве молиме обидете се повторно.
Вашата зачленување на листата е успешно.