Индивидуални патувања

Не постои недостижна дестинација во светот. Зачекорете во светот на тропскиот рај и откријте ги скриените убавини преку нашите индивидуални програми!

 • Шарм Ел Шеик

  Познат како бисер на библискиот Синај, Шарм Ел Шеик ќе ве воодушеви со своите кристално чисти води, корални гребени, како и со шаренилото на богатиот подводен свет.

  Шарм ел шеик банер
 • Хургада 2023 | Индивидуално Патување

  Од мало рибарско село, препраснато во еден од најпознатите туристички центри на Црвеното море, Хургада нуди безброј опции за незаборавен одмор за сечиј вкус.

  Хургада - сезонски програми
 • Јордан

  Јордан - хашемитско кралство, место каде што се вкрстуваат најстарите светски цивилизации, раскрсница со Блискиот Исток, земја на раскошот и стилот.

 • Доминикана

  Земјата на тропски раскош, тиркизно море и бисерни плажи со весели домаќини Ве очекува да ја посетите!

 • Сејшели

  Уживај во скриениот бисер на Индискиот Океан, Сејшелите ќе Ве воодушеват со својата егзотична убавина, тиркизните води и бескрајни плажи со ситен бел песок.

 • Малдиви

  Малдиви, службено Република Малдиви е островска држава во Индискиот океан, југозападно од Индискиот полуостров. Се состои од околу 1200 острови, а 80 се исклучиво за туризам.

 • Занзибар

  Синоним за рај или хедонизам - островот Занзибар. Островот на зачините е тропски рајски остров на чија историја влијание имале многу различни светски култури.

 • Маврициус

  Маврициус е посебна островска дестинација кој се наоѓа во магичниот Индиски океан. Дестинација која не нуди само плажа и море, туку и една магична природа и култура.

  Mavricius Cover Image