Green Park Apart Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Green Park Apart Hotel
 • 10 слики
 • Во близина на центарот
 • Бесплатно WiFi
 • Отворен базен

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Green Park Apart Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа на 1 км од центарот на Аланија и на 125 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 63 апартмани во 2 блока.

  • Апарт Соба 1: (70 м², една спална, дневна соба со софа, кујна и едно купатило, макс. 3 лица).
  • Апарт Соби: (85 м², две спални соби, една дневна соба, кујна, купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, клима (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Полупансион – шведска маса за појадок и вечера. Сите други услуги се со доплата. Храната и пијалокот на плажата се наплаќаат.

 • Содржини

  Главен ресторан, бар покрај базен, бар на плажа (со доплата). Доктор на барање, перална, телефон, факс, интернет, сеф на рецепција, изнајмување кола се со доплата. Wi – Fi интернет конекцијата е бесплатна во собите и јавните места.

 • Плажа

  Гостите ја користат плажата Клеопатра на 1200 м од хотелот. Лежалките и чадорите за сонце се со доплата. Пешкири за на плажа не се достапни. Има бесплатен превоз до плажа два пати дневно.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни и деца, тобогани, одбојка на плажа, мини голф. Со доплата: фитнес, спортови на вода. Игралиште за деца.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација