Incekum Su Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Incekum Su Hotel
 • 23 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Incekum Su Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Авсалар на 25 км од Аланија и 95 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 124 соби во една главна зграда на 6 ката и во 7 споредни блока на 3 ката.

  • Стандардни Соби: (20 м², спална, купатило, макс. 2+1 лица).
  • Фамилијарни Соби: (30 м², лоцрани во куќи во градината, една спална соба, една дневна соба, макс.3+1 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со када или туш кабина, клима, телефон, мини бар (дополнет со вода по пристигнувањето), сеф (со доплата), сателитска ТВ со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужини во текот на денот, полноќна супа, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00-24:00 часот (пиво, вино, ракија, џин, водка), концентрирани овошни сокови. Не е вклучено: увозни пијалоци, флаширани пијалоци, коктели, свежо цедени сокови, турско кафе, сладолед, услуга во соба, храна и пијалоци по 24:00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан на шведска маса, лоби бар, снек бар, Меlody бар. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, изнајмување кола дополнително се наплаќа. WiFi интернет конекцијата во лобито се доплаќа.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со ситен песок со камчиња, лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа не се доплаќаат. Душеци за лежалките дополнително се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за деца и возрасни, пинг понг, фитнес, турска бања, сауна, не се доплаќа. Масажа, спортови на вода, компјутерски игри, дополнитело се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот и вечерни програми.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација