My Home Resort

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • My Home Resort
 • 34 слики
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Песочно-камчеста плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо My Home Resort

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Инчекум, Авсалар на 22 км од Аланиј и на 90 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 575 соби во 3 блока.

  • Стандардни Соби: (25 м², спална со брачен кревет + еден единечен кревет, купатило, макс.2+1 лица).
  • Фамилијарни Соби: (45 м², дневна соба со два единечни кревети и спална соба со брачен кревет одвоени со врата, купатило, макс 4+1 лица).
  • 4 Соби за Хендикепирани лица

  Сите соби се со купатило со туш, фен, сплит клима систем, телефон, мини бар (сокови само по пристигнувањето, потоа со вода се дополнува секој ден), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, ламинатен под, балкон.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ужини, ручек, колаче и кафе попладне, вечера, доцни ноќни закуски. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00 часот. À la Carte ресторан со претходна резервација, бар на плажа со сокови, пиво и ужина помеѓу 10.00-18.00 ч. Не се вклучени: увозни пијалоци кои не се на мени листата, сите пијалоци после 24:00 ч, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, пијалоци во диско клубот, свежо цедени сокови, турско кафе, сладолед .

 • Содржини

  Главен ресторан, шведска маса, À la Carte ресторан, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници, изнајмување кола дополнително се наплаќа. WI – FI интернет е бесплатен во лобито.

 • Плажа

  Приватна песочна плажа со каменчиња на 250м од хотелот. Лежалки и чадори за сонце се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес, турска бања, сауна, парна бања, пинг- понг, одбојка на плажа бесплатно. Масажа, салон за убавина, сите спортови на вода - дополнително се наплатуваат. Забавни програми во текот на денот и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца 04-11г. со анимација.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација