Sirius Deluxe

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Sirius Deluxe
 • 40 слики
 • SPA & Wellness
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Песочно-камчеста плажа
 • Теретана
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Sirius Deluxe

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Турклер на 20км од Аланија и 110км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 250 соби.

  • Стандардни соби (32m², една спална со француски кревет + еден единечен кревет, едно купатило, макс. 2+1 лице),
  • Големи соби ( 45m², една поголема спална соба со еден француски кревет + два единечени кревети, едно купатило, макс 2+2 лица ).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш кабина, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, мини бар (при пристигнување сокови, вода и минерална вода, потоа се дополнува секојдневно со вода), сеф, ламинантен под, сателитска ТВ и музички канали, балкон. Wi Fi интернет во собите е без доплата.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина во текот на денот, вечера, сладолед во одредени часови, локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, À la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш за време на престојот, бар на плажа од 10.00- 24.00 со сокови и пиво. Увозни пијалоци кои не се на листата, луксузни увозни пијалоци, свежо цедени сокови, флаширани пијалоци, собна услуга, специјални вина дополнително се наплаќаат.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, ужина на плажа, два À la Carte ресторани со турска и италијанска храна, барови низ хотелскиот комплекс. Доктор, перална, хемиско чистење, чување дете, телефон, факс, компјутерски игри, продавници, изнајмување кола се со доплата. Wi Fi интернет е без доплата.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа со ситни камчиња. Лежалките, чадорите и крпите се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен и внатрешен базен за возрасни и деца, две лизгалици на вода, фитнес центар, турска бања, сауна, одбојка на плажа, пинг понг, гимнастика. Масажа, wellness и СПА центар, спортови на вода, компјутерски игри се со доплата. Забавна програма во текот на денот, натпревари на плажа и базен, вечерни забавни програми, специјални програми за деца во мини клубот за деца од 4-12 години.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Клуб за деца

Локација