Innvista Hotel Belek

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Belek
 • Innvista Hotel Belek
 • 24 слики
 • Песочна плажа
 • Бесплатно WiFi на јавни површини
 • Аква парк
 • Поволни цени
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Innvista Hotel Belek

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Белек - Kadriye на 900м од морскиот брег и 25 км од аеродромот.

 • Сместување

  Вкупно 315 соби во три блока.

  • Стандардни соби (24m²; една спална соба со француски кревет + еден единечен кревет, една бања, макс.2 + 2лица)
  • Фамилијарни соби (35м², две спални соби поделени со врата, една бања, maкс.4 лица)
  • Фамилијарни апартмани (47м², две спални соби поделени со врата, мал тросед, една бања, макс.4лица)

  Сите соби се со балкон, купатило со туш кабина или када, фен за коса, клима која работи според временските услови, телефон, тепих на подот, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци се надополнува секој ден), сеф, сателитска ТВ и музички канали.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера и доцни закуски, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, стандардни увезени алкохолни пијалоци, пијалок и сендвич на плажа. Нее вклучено: Луксузни увезени пијалоци, свежо цеден сок, специјални вина, сите флаширани пијалоци, услуга во соба, енергетски пијалоци, À la Carte ресторани (освен првата посета на рибниот ресторан) се со претходна резервација еднаш за време на престојот со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан за услугата шведска маса, À la Carte ресторани - Far East ресторан, Ресторан со медитеранска кујна, со турска кујна, рибен ресторан, барови на различни места околу хотелскиот комплекс. Трговски центар, фризер, доктор, бебиситер, перална, хемиско чистење, салон за убавина, изнајмување автомобил, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата. Интернет-врската во лобито и на плажа е бесплатна.

 • Плажа

  Приватна песочна плажа на хотелот на 900 метри од хотелот. Пешкири, душеци и чадори за сонце се бесплатни. Има превоз до плажата кој е бесплатен од 08.00 – 18.00 часот.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени, базени за деца, три лизгалки со вода за возрасни и пет лизгалки за деца, фитнес центар, сауна, турска бања, џакузи, тениско игралиште, пинг-понг, одбојка и кошарка се бесплатни. Со доплата: осветлување за тениските терени, опрема, лекции, масажа, СПА и центар за убавина, спортови на вода, часови за нуркање. Забавни програми за возрасни во текот на денот и шоу програми во вечерните часови. Постои и мини клуб за деца од 04 - 12 и јуниорски клуб од 13 - 17 години.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација