Ç’ Istanbul Beach Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Ç’ Istanbul Beach Hotel
 • 71 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Ç’ Istanbul Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Чамјува на 7 км од центарот на Кемер и 65 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 104 соби.

  Стандардни соби (17 м², една спална соба со француски кревет + еден единечен кревет, едно купатило, макс. 2+2 лица).

  Фамилијарна соба (35 м², две спални соби одвоени со врата, една купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш и фен, клима уред,  телефон, мини бар (шише вода при пристигнување), сеф (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено - шведска маса за појадок, ручек, попладневно кафе, вечера, полноќна супа, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 23:00 часот, сладолед во одредени часови во текот на денот.

  Не се вклучени: увозни пијалоци, сите пијалоци после 23:00 часот, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци, храна и пијалоци на плажа, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен, бар на плажа (со доплата).

  Доктор на барање, перење, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници се доплаќаат. WI-FI конекција е сo доплата.

 • Плажа

  Хотелот е на 150 метри од плажа со  камчиња, со бесплатни лежалки и чадори за сонце на плажа и покрај базен.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, тобогани, пинг-понг, одбојка на плажа, пикадо, фитнес соба.

  Спортови на вода на плажа, сауна, масажа, турска бања, билијард, компјутерски игри се наплатуваат.

  Програми со анимации во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 4 - 12 години, детско игралиште.

  Хотелот е реновиран во 2019 / 2020 година.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација