Onkel Hotel Resort

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Onkel Hotel Resort
 • 52 слики
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Onkel Hotel Resort

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Белдиби на 45км од аеродромот во Анталија, 32км од центарот на Кемер и 13км од Кемер.

 • Сместување

  Вкупно 137 соби во една зграда

  • Стандардни соби (21м², една спална, купатило, макс.2+2 лица
  • Фамилијарни соби (42м², една голема соба, купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш кабина, фен, клима уред, керамички под, телефон, мини бар (вода се дополнува секој ден), керамички под, телефон, мини бар (вода се дополнува секој ден), сеф, сателитска телевиија со музички канали.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, чај, кафе, вечера, вечерна закуска, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 23.00 часот, сладолед во одредено време, бар покрај базен, слаткарница. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, À la Carte ресторан со претходна резервација и доплата, турско кафе, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен и À la Carte ресторан: Fish cuisine. Доктор, чување деца, пералница, изнајмување кола, фризер, шопинг центар, телефон, факс и интернет се со доплата. WI-FI е со доплата.

 • Плажа

  Хотелска приватна камчеста плажа со бесплатни лежалки и чадори. Павилјоните се со доплата и претходна резервација.

 • Спорт и забава

  Отворени базен за возрасни и деца, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг понг се бесплатни. Спортови на вода, масажа, Спа, билијард е со доплата. Забавни програми во текот на денот и вечерта, Мини клуб за деца со детско игралиште.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште

Локација