Pashas Princess

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Pashas Princess
 • 21 слики
 • Во близина на плажа
 • Поволни цени
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Само за возрасни
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Pashas Princess

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоша во областа Camyuva на 6км од центарот на Кемер и 60км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 84 соби

  • Стандардни соби (26м², спална со француски кревет и еден единечен кревет, купатило, макс. 3 лица),

  Сите соби се со приватно купатило и туш кабина, фен, централна клима, мини бар (вода и сокови при пристигнување), сет за чај и кафе, сеф, телефон, сателитска тв со музички канали, ламинтен под, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневен чај, торти, колачи, вечера, сите локлни и безалкохолни пијалоци од 11.00 до 23.00 часот, бар на плажа со безалкохолни пијалоци и ужина од 10.00 - 18.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, цела храна и пијалоци после 23.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, пералница, телефон, факс, интернет се со доплата. WI-FI бесплатно во лоби.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња на 200m од хотелот. Лежалки, чадори, пешкири се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни, фитнес, одбојка на плажа, пинг понг. Се доплатува за спортови на вода, турска бања, сауна, парна соба, солена соба, масажа. Забавни програми во текот на денот и ноќта неколку пати неделно.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација