Pine House by Werde Hotels

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Pine House by Werde Hotels
 • 23 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Pine House by Werde Hotels

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Чамјува, 7км од центарот на Кемер, 65км од аеродрмот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 120 соби.

  Стандардни соби (21м², спална соба со француски кревет и еден единечен кревет или софа, купатило, макс.3+1 бебе).

  Сите соби се со приватно купатило и туш кабина и фен, клима уред, телефон, мини бар (секојдневно се дополнува со вода и минерална вода, а сокови има само на пристигнување), сеф, ламинат, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневно кафе, вечера, вечерна закуска, локални алкохолни пијалоци (локални вино, ракија, вотка, џин) и безалкохолни пијалоци од  10.00 – 23.00 часот, бар на плажа од 10.00 – 18.00 часот.

  Не е вклучено: увозни пијалоци, пијалоци после 23.00 часот, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар на базен, лоби бар. Доктор на барање, перење алишта, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници се со доплата. WI-FI интернет е бесплатно во целиот хотел и на плажа.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња на 200 м од хотелот. Лежалки, чадори и крпи покрај базен и на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, четири лизгалки на вода, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, сауна, парна соба, фитнес соба. Спортови на вода, масажа, билијард и компјутерси игри се со доплата.

  Анимациски програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 4 – 12 години, игралиште за деца.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација