Viking Park Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Viking Park Hotel
 • 10 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Песочно-камчеста плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Viking Park Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Кириш на 63км од аеродромот во Анталија, 8км од Кемер.

 • Сместување

  Вкупно 128 соби.

  • Стандардни соби (20- 30м², спална соба со француски кревет и кревет на спрат, макс 2+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, централна клима, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, торти, чај, кафе, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 23.00 часот, сладолед во одредено време. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, услуга во соба, турско кафе, цела храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан, снек бар, лоби бар и бар на базен. Доктор на барање, перење и хемиско чистење, телефон, факс, интернет, чување деца и изнајмување кола се со доплата. WI-Fi во лобито е беспалтно.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа на 200m од хотелот со бесплатни лежалки, чадори и пешкири.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца. Жива музика еднаш неделно. Мини клуб за деца.

 • Веб страна на хотелот

Локација